تحقق اهداف در مهندسی ذهن

سیستم تحقق اهداف در مهندسی ذهن

قانون جذب،اسرار ذهن،مهندسی ذهن

 دوستان عزیز با زور و گردن کلفتی نمی شود هدفی را خلق کرد و به موفقیت رسید.

حتی با دعا کردن و گریه و زاری به درگاه ایزد منان بازهم هیچ هدفی تیک نخواهد خورد.

هر پروسه ای در نظام آفرینش قواعد مخصوص خودش را دارد و روند تحقق اهداف نیز مراحلی دارد که برای هر شخصی و در هر زمان و مکانی در نظام کیهانی ثابت هست.

هر شخصی با هر عقیده و هر اعتقادی و با هر سن و جنسی با رعایت این قواعد سیستم کیهانی و علوم ذهنی قطعا موفق به تحقق اهدافش خواهد شد.

۳ گام مهم در ان ال پی برای تحقق اهداف عبارتند از:

پردازش ذهنی=۸۰٪

اقدام عملی=۲۰٪

کسب نتیجه=۰٪

پردازش ذهنی:

قسمت اصلی و مهم در روند خلق اهداف پردازش ذهنی می باشد. منظور از پردازش ذهنی یعنی کاشتن اهداف در ضمیرناخودآگاه. در واقع پروگرم کردن ضمیر ناخودآگاه در جهت رسیدن به اهداف که بی نهایت مهم و اساسی می باشد و ۸۰٪ روند خلق اهداف را شامل می شود.

راههای زیادی برای پروگرمینگ ضمیرناخودآگاه در مهندسی ذهن وجود دارد مانند:

تجسم خلاق-عبارات تاکیدی- مکتوب کردن روزانه اهداف – هیپنوتیزم و تکنولوژی برتر امواج سابلیمینال.

که در این بین با پیشرفت های علوم ذهنی ظهور تکنولوژی امواج سابلیمینال یک جهش بزرگی محسوب می شود.

استفاده از امواج ذهنی به تنهایی قادر است پروگرمینگ بی نهایت قدرتمندی را در عمق ضمیرناخودآگاه شما ایجاد کند و از آنجایی که مرحله پردازش ذهنی ۸۰٪ مسیر را شامل می شود بنابر این استفاده از امواج معتبر و قدرتمندی که در لابراتوار های مخصوص ساخته می شود نقش بسیار پر رنگی در روند خلق اهداف دارد.

با برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه تمام کائنات و نظام هستی به یاری شما خواهند شتافت. چرا که ضمیر ناخودآگاه شما از طریق رشته های انرژیکی به هوش کیهانی یا یگانه خرد لایتناهی متصل هست و از این طریق به تمام اطلاعات مورد نیاز شما دسترسی دارد.

این امواج چنان قدرتمند هستند که تمام قهرمانان المپیک و دانشمندان بزرگ از آن ها جهت پروگرمینگ ذهنشان استفاده می کنند.

اقدام عملی: مرحله دوم از روند خلق اهداف با سیستم کیهانی می باشد. که ۲۰٪ این روند را شامل می شود.

جهان هستی از ریزترین ذرات زیر اتمی گرفته تا سیارات و ستارگان همه در تکاپو و حرکت هستند. تا زمانی که اقدامی انجام نشود هیچ نتیجه ای در کار نخواهد بود.

شما زمانی که ذهن خودتان را در مسیر نیل به اهداف تان پروگرمینگ می کنید و اقدامات لازم را انجام دهید دیگر هیچ بهانه ای برای نرسیدن به اهدافتان وجود ندارد. چرا که شما زبان مهندسی ذهن که همان زبان سیستم کیهانی و نظام آفرینش هست را رعایت کردید و بر طبق همین اصول نظامندی جهان هستی اقدام به خلق اهداف خودتان می کنید. در این صورت کسب نتیجه بصورت اتوماتیک وار انجام خواهد شد.

کسب نتیجه:

شما هیچ نقشی در کسب نتیجه ندارید. پس این مرحله ۰٪ مسیر را شامل می شود!

شما وقتی با سیستم مهندسی ذهن که همان سیستم منطبق بر نظام آفرینش هست مرحله اول و دوم را انجام دهید . قطعا محکوم به نتیجه گرفتن هستید و بدون هیچ شک و تردیدی به اهداف خودتان خواهید رسید.

پس بدانیم که در نظام مقتدر الهی هر کاری یک اصول و مسیرهایی دارد که از قبل توسط خالق بی همتا پایه گذاری شده و ما زمانی که بر اصول این سیتم کیهانی عمل کنیم قطعا به نتیجه خواهیم رسید.

و ما در اینجا به بررسی این اتفاق بزرگ از دیدگاه مهندسی ذهنی می پردازیم.

تا حالا چندین بار در مورد شرطی سازی ذهنی در این کانال سایت اسرار ذهن مطالبی رو ارائه کردیم. ولی بصورت مختصر عرض می کنیم که:

شرطی سازی ذهن چیست؟

یک محرک مستقیم به همراه یک محرک بی اثر به فردی ارائه می شود . در اثر تکرار این همراهی بعد از مدتی محرک بی اثر به تنهایی می تواند نقش مستقیم را ایفا کند.

برای مثال شما هر موقع لواشک و آلوچه میل می کردین بزاق دهانتان ترشح می شد و در اثر تکرار این موضوع شما صرفا با دیدن آلوچه و لواشک آب دهانتون راه میافته و شما هیچ اختیاری ندارید روی این موضوع.

میگی نه؟؟ امتان کن. و حالا به یک لوااااااااشک ترش و ملس فکر کن و آلوچه های سبز رو در ذهنت ببین……

حالا آب دهنت رو قورت بده?

حالا این استفاده میتونه مثبت باشه یا منفی.

چگونه؟

فرض کنید تیم مورد علاقه شما بازی رو برده و شما غرق در شادی هستید در این لحظه شما در بالاترین حالت ارتعاشی قرار دارید . حالا شما هر کاری را با این حالت ارتعاشی خودتان همراه کنید ْ یک شرطی سازی مثبت انجام می دهید.

یعنی چه:

برای مثال شما که از برد تیم مورد علاقه خود بسیار شاد هستید . بعد از بازی شروع به خواندن کتاب می کنید. در این لحظه ضمیر ناخودآگاه یا همان بچه غول بی شعور این معادله را در ذهنتان ایجاد می کند:

شادی و احساس خوب داشتن = کتاب خواندن

 و از این به بعد هر موقع شما شروع به خواندن کتاب کنید فورا این معادله در ذهن شما بصورت معکوس در خواهد آمد. یعنی:

کتاب خواندن = احساس خوب داشتن.

و به این طریق شما با خواندن کتاب بدون هیچ دلیلی فورا احساس خوبی را تجربه می کنید.

جالب شد قضیه. درسته؟؟

و حالا مثال را اینطوری در نظر بگیریم:

تیم مورد نظر شما بازی رو می بازه و شما غرق در احساسات منفی هستید . در این لحظه همسر شما کنارتون میاد در حالی که یک عطر خاصی را استفاده کرده. بوی عطر به مشام شما میرسد در حالی که شما بسیار ناراحت هستید و این بار معادله زیر در ذهنتان شکل می گیرد:

احساسات منفی و ناراحتی = بوی عطر خاصی

حالا فرض کنید یک ماه بعد شما در جمع دوستانتون قرار گرفتید و خیلی اتفاقی یکی از دوستانتون همون عطر رو استفاده کرده. و فورا رایحه ی این عطر به مشامتون می خوره و در عرض چند ثانیه معادله ی زیر در ضمیر ناخودآگه بازیابی می شه:

بوی عطر خاص = احساسات منفی و ناراحتی.

و به این شکل شما بدون دلیل بیرونی دچار احساسات منفی و ناراحتی می شوید و خودتان هم تعجب می کنید که چه اتفاقی افتاد که اینطوری شد؟؟

میدونم که براتون خیلی جالب و شگفت انگیز شده این موضوع.

این یکی از اسرار مهندسی معکوس ذهن هست که بعدها اشارات زیادی به باین قدرت خارق العاده ی ذهن خواهیم کرد.

اگر این متن را پسندید لطفا با دوستان خود به اشتراک بگذارید . چرا که ذکات علم نشر آن هست

نویسنده و محقق : میلاد پاکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .