گام سوم جذب ثروت با قانون جذب

گام سوم جذب ثروت با قانون جذب

 گام سوم: تجسم خلاق

تجسم خلاق،قدرتمند ترین سلاح شما برای رسیدن به فرکانس اهدافتان هست،هر آنچه که در ذهن تجسم شود، در دنیای مادی به واقعیت تبدیل می شود.ما همانند منبع جهان هستی خالق هستیم،خلق کردن یکی از ویژگی های درونی ماست،ما قادر به خلق تمای لحظات زندگی خودمان هستیم، ما همه چیز را با استفاده از ذهن و تجسم خلاق می توانیم خلق کنیم.برای اینکه به یک هدفی در دنیای خارج دست پیدا کنید، باید ابتدا در درون و در ذهن به آن هدف خود برسید.

افکار به اشیاء تبدیل می شوند به شرطی که با احساسات ما همراستا باشند

 و با استعدادهای ما مطابقت کنند و با ندای وجدان درونی ما هم مسیر باشند.

 

چگونه تجسم خلاق را انجام دهیم؟

در قسمت مکتوب کردن اهداف یاد گرفتیم که هدف های خودمان را با تمام جزئیات بنویسیم، در تجسم خلاق از همین جزئیات استفاده می کنیم و همین جزئیات را در ذهن تجسم می کنیم.

مثلا قبلا در مورد ماشین دلخواه مان تمام ویژگی های آن را یادداشت کرده ایم،مانند رنگ و مدل و وسایل ئزئینی آن و روکش صندلی ها و …

چشم ها را ببندید و با تمام احساساتتان این ماشین دلخواه تان را تجسم کنید و غرق در شادی و حس لذت شوید.

به ماشین دلخواه تان دست بکشید،لمس اش کنید،فرمانش را بچرخانید، بوق بزنید،آیینه های آن را تنظیم کنید…چقدر حس زیبایی دارد…چقدر احساس لذت می کنید…این فوق العاده است…اجازه دهید ارتعاش درونی شما این ماشین را دربر بگیرد…اشک شوق بریزید بخاطر داشتن ماشینتان

حالا که این احساسات در شما ایجاد شدند،شروع به سپاس گذاری کنید:

جملات شکرگذاری را بر زبان جاری کنید،بخاطر این احساسات تان،بخاطر رسیدن به ماشین دلخواه تان،بخاطر رنگ زیبای ماشین تان،بخاطر خودتان،بخاطر قوانین،بخاطر لمس کردن ماشین تان و …

برای همه موارد مثبت در تجسم خود جملات سپاس گذاری را با خود بگویید و یادتان باشد که سپاس گذاری برای اهداف در زمان حال،یک کاتالیزور بسیار سریعی می باشد که رسیدن به اهدافتان را تسریع می کند.

وقتی این احساسات را در تجسمات خود تجربه می کنید، به شما بابت رسیدن به این ماشین دلخواه تان تبریک می گویم دوست خوبم.

یادتان باشد که احساسات شما فرکانس بسیار قدرتمندی دارند و قوانین کیهانی تابع همین احساسات شما هست،وقتی در تجسم کردن ماشین تان، احساس رویایی و لذت به شما دست می دهد، یقین داشته باشید که به زودی ماشین دلخواه تان را در جلوی چشمان خود خواهید دید.

 

 

تجسم خلاق

 

و باز هم تاکید می کنیم: این یک قانون قدرتمند در کائنات هست.

در اثر تجسمات همراه با احساسات به مرور زمان تصاویر ذهنی قدرتمند در عمق ضمیر ناخودآگاه شما نقش می بندد و تبدیل به یک باور بی نهایت زیبا و عالی می شود.

و در ان ال پی و سایکوسایبرنتیک همیشه این قانون نظام آفرینش بیان می شود که :

جهان هر شخص تابع تصاویر ذهنی هست که شخص در درونش دارد.

اگر شما تصاویر ذهنی منفی و مخرب از پول داشته باشید نمی توانید به پول آن چنانی دست پیدا کنید و اینجا قانون دفع تعریف می شود که آن روی سکه ی قانون جذب هست.

 

نکته کلیدی در تجسم این هست که شما مسیر رسیدن به اهدافتان را نباید تجسم کنید، بلکه فقط نقطه نهایی را باید در ذهن خود بیاورید و در تجسمات خود آن نقطه نهایی را تجربه کنید.

مثلا هدف شما این هست که به درآمد ۵ میلیونی در ماه برسید و شغل شما در حال حاضر یک فروشنده هست.

شما نباید تجسم کنید که از طریق فروشندگی به ۵ میلیون دلخواه تان رسیده اید،این کار تکلیف تعیین کردن برای خدا و جهان هستی هست.چرا که شاید یک شغل و ایده بسیار عالی به ذهنتان خطور کند و شما از طریق آن ایده به ۵ میلیون در آمد برسید.

شما فقط لحظه رسیدن به ۵ میلیون خود را در ذهن تجسم می کنید ولی راه رسیدن به آن را به عهده قوانین و خالق هوشمند واگذار می کنید.

شما در طول رسیدن به اهدافتان باید درس ها و تجربیات لازم را کسب کنید تا لایق آن هدف باشید، و این درس ها توسط کائنات انتخاب می شوند و در مسیری قرار می گیرید که لیاقت داشتن آن هدف را پیدا کنید و از همان راه نیز به هدف خود می رسید.پس شما فقط باید نقطه نهایی را تجسم کنید.

تا چه زمانی باید تجسم کردن را انجام دهیم؟

تجسم خلاق را تا جایی انجام می دهیم که دیگر هیچ احساسی نسبت به هدف مان در تجسم نداشته باشیم. برای مثال، وقتی که ماشین دل خواهتان را تجسم می کنید، حس شادی تمام وجود شما را در بر می گیرد، و ارتعاشات وجودی شما فوق العاده تحریک می شود و همین احساس و ارتعاش شماست که باعث می شود در مدار همین ماشین قرار بگیرید. ولی در طول تجسم کردن،شما به جایی خواهید رسید که دیگر هیچ حسی نسبت به تجسم تان نداشته باشید و کاملا برايتان عادی جلوه خواهد کرد.

یعنی به حالتی می رسید که از عمق وجودتان باور می کنید، شما به هدف تان رسیده اید و لایق داشتن این هدف هستید و دقیقا این لحظه هست که دیگر هیچ حسی نسبت به هدفتان نخواهید داشت، وقتی به چنین مرحله ای از تجسم رسیدید، باید رها سازی را انجام دهید. یعنی هدفتان را رها می کنید و دیگر نیازی به تجسم کردن نیست. در رهاسازی شما کاملا مطمئن هستید که قطعا به هدف خودتان در ذهن رسیده اید و تبدیل به باور قلبی شده است. از این لحظه به بعد باید رها سازی را انجام دهید، به طوری که هیچ وابستگی و حساسیت نشان ندهید در مورد رسیدن یا نرسیدن به هدف تان. چون هدف شما قطعا در زمان خودش جذب خواهد شد چرا که شما این هدف را در ذهن تان خلق کرده اید و مسلما در دنیای فیزیکی هم آن هدف به شما برخورد خواهد کرد

 

نویسنده و محقق علوم ذهنی: میلاد پاکار

2 دیدگاه برای “گام سوم جذب ثروت با قانون جذب

  1. samin گفته:

    سلام جناب پاکار استاد گرامی،ممنون بابت تمام زحماتی که طی این دوره برای آگاهی بیشتر ما کشیدید دوره فوق العاده خوبی بود به من خیلی کمک کرد من الان در شرایط بهتری از نظر روحی هستم که بابت این موضوع به شما مدیونم درس آخر هم که عالی بود.بی نهایت سپاسگزارم موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .