امواج مغزی و نحوه استفاده


۱- فایل صوتی امواج ذهنی چیست؟

این فایل ها پیام های پنهانی هستند که ضمیر ناخود آگاه انها را تشخیص میدهد و ذهن خود آگاه قادر به تشخیص آن نیست.

فرض کنید که شما یک فرد خیلی ناراحت در اجتماع هستید ، هر دو ضمیر خود آگاه و ناخود آگاه به شما اجازه نمیدهند که انتخاب درست داشته باشید. شما نیاز دارید که به نقطه ای برسید جایی که به ضمیر ناخود آگاه بقبولانید و به این باور برسید که شما در اجتماع فرد موفق و راحتی هستید و تمام اطرافیان شما هم چنین عقایدی داشته باشند. فایل های صوتی امواج ذهنی این کمک را به شما میکند که این روند را تسریع ببخشید. با این وجود ضمیر خود آگاه شما به این باور می رسد که شما در موقعیت های اجتماعی خیلی راحت و بدون مشکلی هستید، با استفاده از این فایل های امواج ذهنی شما میتوانید به ضمیر ناخود آگاه خود برنامه بدهید.

اگر اصول شنیداری و چگونگی گوش دادن به این فایلهای صوتی امواج ذهنی را بیاموزید این فایل ها اجازه دسترسی مستقیم به ضمیر ناخود آگاه را میدهند در نتیجه با تغییر برنامه ریزی ذهنی و فلش بک به عقب شما میتوانید افکار منفی که سالها در ذهن ریشه دوانده است را به بیرون از ذهن هدایت کنید. این برنامه ریزی منفی چیزهایی شامل شک، تردید، ترس و عدم قطعیت ، و هر آنچه که شما را از اهدافتان دور کرده است میباشد.که شما را به ستوه آورده است. افکار ما سالهاست که جلوگیری میکند که ما بتوانیم به پتانسیل درونی خودمان دست یابیم.

 

۲- بهترین روش برای گوش دادن به این فایل ها چیست؟

هیچ راه بهتری نمیتوان گفت که برای گوش دادن وجود دارد. در نهایت روشهای گوش دادن یک سلیقه شخصی است. برخی افراد ترجیح میدهند فایل های امواج ذهنی را در اول صبح گوش دهند، در مقابل افراد دیگری ترجیح میدهند هنگام به خواب رفتن گوش بدهند. ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم هر کدام از این دو روش را که دوست دارید گوش بدهید اما برای گرفتن نتیجه بهتر حداقل یک بار در شبانه روز و برای مدت حداقل ۴۲ و در برخی امواج تا ۶۱ روز با هدفون استریو گوش فرا دهید.

 

۳- در هر فایل صوتی امواج ذهنی چه چیزهایی میشنویم؟

بستگی به نوع فایل دارد به عنوان مثال در فایل های استاندارد صوتی امواج ذهنی هر بخش شامل ۵ آهنگ مختلف با پس زمینه ارامش بخش ( حداقل ۱۰ دقیقه و حداکثر ۶۰ دقیقه) می باشد. در فایل های دوگوش یک فایل صوتی ۶۰ دقیقه ای وجود دارد که شامل امواج دو گوش است که دارای لایه های پنهان و عبارات تاکیدی منسجم می باشد. هر فایل دلتا شامل ۶۰ دقیقه می باشد . هر فایل امواج تتا شامل ۶۰ دقیقه فایل صوتی می باشد که بسیار مناسب و ایده ال برای آر ای ام ( حرکت تند چشم درخواب) خواب دیدن واضح و شفاف می باشد.

 

۴- چه چیزی باعث شده است که فایل های صوتی امواج ذهنی سایت اسرار ذهن متفاوت با دیگر فایل های  امواج ذهنی باشد؟

گذشته از کیفیت این فایلها که در سطح جهانی هستند، این فرایند در طول ضبط و تجهیزات اثبات شده است در طول فرایند تولید این محصول از روش پی ام ال تی ( تکنیک پیغام های پیشرو لایه لایه) استفاده شده است این فرایند عبارات تاکیدی مستحکمی هستند که در تمامی لایه های پیام های صوتی پنهان هستند ولی از نظر ذهن خودآگاه تمامی پیغام ها یکی می باشند ولی شعور ضمیر ناخود آگاه آنها را درک میکند. هنگامی این رویکرد موثر است که عبارات های تاکیدی مربوط به هربخش را هم تکرار کنیم در این حال ضمیر ناخود آگاه بیشتر پذیرای آن میباشد.کیفیت صدا و استفاده از تجهیزات مدرن عامل اصلی می باشد. تمامی فایل های امواج ذهنی این سایت شامل پیغام های تکنیکی لایه ای پیشرفته می باشد.این تکنیک یک رویکرد ساختار یافته تر در برقراری با ضمیر ناخود آگاه می باشد. این پیامها با عبارات تاکیدی حاوی یک سری تغییرات در روند تفکر و سپس حرکت در زمینه برنامه ریزی ضمیر ناخود آگاه را امکان پذیر میکند. در نهایت هر فایل امواج ذهنی با عبارات تاکیدی قدرتمندی طراحی شده اند که یک حالت عاطفی مورد نیاز را به وجود می اورد و نتیجه حاصل میگردد.

۵- آیا میتوانم همزمان چند عدد فایل صوتی امواج ذهنی گوش بدهم؟

بله ، دوباره میگوییم هیچ راه درست و یا اشتباهی برای گوش دادن به این فایل ها وجود ندارد. هر چند اگر شما به دنبال یک نتیجه منحصر به فرد هستید به عنوان مثال کاهش وزن ، ترک سیگار و یا جذب ثروت و ….. توصیه میکنیم که این فایل ها را حداقل به مدت ۴۲ روز و به تنهایی با هدفون استریو گوش دهید.

۶- چقدر زمان میبرد تا ما نتیجه کار خود را دریافت نماییم؟

نتایج افراد با یکدیگر فرق می کندو خیلی متفاوت می باشد. برخی افراد در چند روز اول شروع به تغییر کرده اند و برخی چند هفته و حتی چند ماه، ولی تحقیقات نشان میدهد حداقل ۴۲ روز زمان لازم است که تغییرات رخ بدهد. پس لطفا حداقل به مدت ۶ هفته به آنها گوش دهید و عبارات تاکیدی مربوط به هر فایل صوتی که در بخش توضیحات آن آمده است را بعد از گوش دادن به فایلها با صدای خودتان تکرار کنید تا نتیجه حاصل گردد.

۷- اگر من این پیامها را درک نکنم و متوجه نشوم ایا باز هم بر روی من اثر دارد؟

بله، این پیامها در سطحی ضبط شده اند که نمیتواند توسط ضمیر خود آگاه شناسایی شود. این روش اجازه میدهد که پیام ها به طور مستقیم به ناخودآگاه برود و در انجا شکوفا گرددو اثرش در زندگیمان نمایان گردد.

۸- آیا این یک روش امن می باشد؟

بله، این فایل های  صوتی امواج ذهنی ۱۰۰ درصد ایمن هستند و توسط موسسات روانشناسی معتبر دنیا مورد تایید قرار گرفته اند.

۹- کدام یک از این فایل های امواج صوتی تاثیر گذار تر هستند؟

هیچ کدام از این فایل ها تاثیر گذار تر از بقیه نمیباشد. اثر بخشی هر محصول به نحوه استفاده محصول و دستور العمل آن محصول بستگی دارد. تاثیر این فایل های صوتی اساسا به چگونه گوش دادن آنها بستگی دارد.

۱۰- آیا این فایلها بدون هیچ گونه تلاش اضافی کارایی دارد؟

خیر، این فایل ها به گونه ای طراحی شده اند که اقدامات مورد نظر شما را جهت رسیدن به هدفتان تکمیل میکنند. برای مثال اگر شما سعی میکنید که وزن بدنتان را کاهش دهید با راهنمایی های ضمیر ناخود آگاه به شما کمک خواهد کرد در انتخاب مواد غذایی بهتر و انجام ورزش بهتر و بیشتر. و یا اگر به دنبال کسب و کار خودتان میگردید اگر فایل مربوطه را گوش بدهید افکار و ایده ها و انسانهایی را در مسیر شما قرار میگیرند که شما با اقدامتان به هدفتان نزدیک میشوید. اگر شخصی فقط به عنوان اینکه هیچ گونه اقدامی انجام ندهد و فقط بخواهد این فایل ها را گوش بدهد که زندگیش تغییر کند بی راهه رفته است این فایل ها محرکی هستند در جهت اقدامات شما و کنترل ضمیر ناخود آگاه جهت رهنمون ساختن با اهدافتان.

۱۱- هر چند وقت یکبار باید به این فایلها گوش داد؟

شما میتوانید در روز چندین مرتبه آنها را طبق دستورالعملهایشان گوش بدهید ولی ما پیشنهاد میکنیم که حداقل روزی یکبار را گوش دهید.

۱۲- چگونه بعد از خرید فایل های صوتی امواج ذهنی خودم را دریافت کنم؟

بعد از اینکه خرید توسط شما انجام پذیرفت ، محصولات در قسمت حساب کاربری من و در بخش آخرین سفارشات – نمایش، قرار میگیرد و ضمنا به ایمیل شما هم ارسال خواهد شد و شما میتوانید به راحتی و هر زمانی که دوست داشتید آنها را به همراه متن عبارات تاکیدیشان دانلود نمایید.

۱۳- آیا میتوانم در هنگام خواب به این فایل ها گوش بدهم؟

بله. بهترین زمان برای استفاده از این امواج موقع خواب می باشد که ضمیر خودآگاه به کناری رانده می شود و مستقیما با ضمیر ناخودآگه سر و کار داریم.

۱۴- آیا به هدفون برای گوش دادن به این فایلها نیاز است؟

بله ۱۰۰ درصد، این فایل ها را باید با هدفون استریو گوش بدهید .

۱۵- چه مدت زمان میبرد که نتیجه بگیریم؟

بستگی به هدف و اراده خودت دارد دوست عزیز، همه چیز بستگی به خودتان و باورتان دارد. در برخی موارد نتایج دائمی خواهند بود و در برخی موارد باید دوباره و چند باره به این فایلها گوش دهید تا بلاخره نتایج حاصل گردد.

۱۶- چه افرادی مجاز به استفاده از فایل های صوتی امواج ذهنی نمیباشند؟

 • افراد مستعد به صرع و تشنج .

 • افرادی که از پیس میکر استفاده می کنند .

 • افراد مبتلا به آریتمی ها ( بی نظمی های ضربان قلب ) و بیماریهای دیگر قلبی .

 • افرادیکه از داروهای محرک ، روانگردان و آرامش بخش ها استفاده می کنند.

 • درهنگام رانندگی، ورزش کردن، فعالیت های بدنی و کار کردن به این فایلها گوش ندهید.

۱۷- تاثیرات مثبت این امواج صوتی چیست ؟

 • در این حالات فرد از تنش‌ها، انقباضات و استرس‌های جسمانی و روانی به دور می باشد.

 • دارای آرامش و نوعی سکوت و سکون درونی و متمرکز میشود.

 • دارای توجه و تمرکز بیشتری می شود.

 • دارای حضور ذهنی و حافظه‌ای نیرومندتر میشود.

 • به‌نوعی دستیابی‌اش به ضمیر نیمه آگاه سریع‌تر و بیشتر صورت می‌گیرد.

 • دارای قدرت تصویرسازی قوی‌تری میشود.

 • انرژی روانی بیشتری برای آموزش دارد.

 • تعمق در حل یک مسئله پیچیده. برای فرد راحت میشود.

 • مرور درس‌ها و یا مرور کارهای انجام‌شده درگذشته، یادآوری خاطرات.

 • آموزش شیوه‌های جدید زندگی.

 • آموزش درس‌های اعتمادبه‌نفس و ابراز وجود.

 • آموزش ارتباطات مؤثر.

 • هنرهای تجسمی و برنامه‌ریزی‌های گرافیکی و سایر مهارت‌های ذهنی.

 • ایجاد آرامش و تمرکز برتر.

 • درمان‌های مختلف روان‌پزشکی من‌جمله حساسیت‌زدایی‌ها، شناخت درمانی‌ها و جرات آموزی.

 • فائق آمدن بر عادات مضر و ناپسند.

 • فائق آمدن بر دردها و کنترل شرایط بدنی.

 • فهم و شناخت برخی از تجربیات مرتبط با ادراکات فراحسی.