سایت اسرار ذهن  با هدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه‌هایی عملی و کاربردی جهت تجربه زندگی زیباتر در تمام جنبه‌های مادی و معنوی، توسط مهندس مهدی عابدینی در سال ۱۳۹۴ تأسیس گردید.
ایشان  برای کسب تجربه خوشبختی، آرامش، ثروت، موفقیت و ایجاد این تحول عظیم، شروع به مطالعه کتاب‌های زیادی در زمینه موفقیت فردی و رشد شخصی نموده و بیش از ۵۰ کتاب در حوزه موفقیت فردی و رشد شخصی را از نویسندگان موفقی همچون آنتونی رابینز، والاس وتلز، پائولو کوئیلیو، برایان تریسی، جان گری، باربارا دی آنجلس، استر هیکس، راندا برن، ریچارد باخ، وین دایر، دیل کارنگی، مارک فیشر، اوشو، اسپنسر جانسون، کاترین پاندر، فلورانس اسکاول شین، جک کنفیلد، رابرت کیوساکی، ناپلئون هیل، دیوید برنز، تی هارو اکر، جوزف مورفی، و ده‌ها نویسنده دیگر را مورد مطالعه و کنکاش قرارداده و ضمن بکارگیری آموزه‌های آن‌ها در تمام ارکان زندگی، موفق به کشف رموزی می‌شود که رد پای آن را در تمامی آثار این نویسندگان به وضوح می‌بیند. وی با بکارگیری این رموز و آموزه‌ها موجب ایجاد تحولی عظیم در تمام جنبه‌های زندگی خود اعم از مالی، معنوی، ارتباطات و… می‌گردد که به نقل از خودشان، تحولات ایجاد شده در زندگی‌اش، برای افرادی که از نزدیک با او در ارتباط بوده و او را با مشخصات و شرایط گذشته‌اش می‌شناختند، غیر قابل باور می‌نماید.

ایشان همچنان دو کتاب دانشگاهی تخصصی تالیف نمودند که هم اکنون در دانشگاه آزاد تدریس میشود.

سایت اسرار ذهن هم اکنون با بهره مندی از یک تیم مجرب که همگی در حوزه موفقیت فردی و رشد شخصی مهارت لازم و تخصص را دارند گروهی از بهترین های این حوزه را گرد هم اورده است که انشاله بتوانیم گامی موثر در جهت بهبود زندگی هم وطنانمان برداریم.

محصولاتی که ما در سایت ارائه میدهیم در حوزه موفقیت فردی و رشد شخصی میباشد و دوره هایی در همین رابطه اماده و تهیه کرده ایم که به شرح ذیل می باشد

۱- گام های ابتدایی جهت رسیدن به اهداف

۲- دوره غیر حضوری عزت نفس

۳- دوره غیر حضوری اصول هدف گذاری و نقشه هدف