جذب عشق با قانون جذب-قسمت پنجم

جذب عشق با قانون جذب-قسمت پنجم

 

سلامی دوباره خدمت شما دوستان عزیزم

در ادامه ی بحث عشق و روابط به اینجا رسیدیم که روی شخصیت دلخواه تمرکز کنیم و نه روی شخص خاصی
با این کار چه اتفاقی می افتد؟

 

ابتدا از منظر قوانین ارتعاشی عالم هستی این موضوع رو مورد بررسی قرار می دهم.

همانطور که قبلا اشاره کردم کل نظام هستی بر پایه ی ارتعاشات یا ویبراسیون بنا شده. شما هر لحظه در حال ارسال تشعشعاتی به جهان هستی می باشید که نظام مقتدر الهی بر اساس نوع محتوای ارتعاشی شما ، موقعیت ها و شرایط و افرادی که هماهنگ با ارتعاشات شما باشد را به طرف شما جذب می کند.

حالا وقتی شما تمرکز خودتان را روی شخصیت دلخواه تان می گذارید ، ارتعاشاتی از شما به جهان هستی ارسال می شود که این ارتعاشات دارای محتوایی هست که جاذب افراد و شرایطیست که شما را به شخصیت مد نظرتان می رساند.

 

شما هیچ وقت نباید روی این موضوع فکر کنید که افراد با شخصیت مد نظر ما چگونه و از چه طریقی به زندگی شما جذب خواهد شد. چرا که ما هیچ وقت نمی توانیم فرایند های اجرایی کائنات را درک کنیم و بفهمیم که فرایند دقیق  قانون جذب چگونه رخ می دهد.

پس با قاطعیت اعلام می کنم که وقتی شما تمام تمرکز خودتان را روی شخصیتی که در ذهن ساختید می گذارید ، به مرور زمان کل نظام مقتدر الهی دست به دست هم خواهد داد  تا بر اساس قانون جذب ، شما در مسیرهایی قرار بگیرید که افرادی که دارای شخصیت مطلوب شماست به سمت شما جذب شوند. این یک قانون الهیست. قانون جذب

 

اما از نظر علوم مغزی هم می توانیم این مکانیسم رو بررسی کنیم:

بارها و بارها راجع به سیستم R.A.S مغزی صحبت کردیم در مطالب قبلی ، ولی بصورت مختصر دوباره می نویسم:

✅ سیستم RAS وظیفه ی پالایش اطلاعات ورودی به مغز را دارد. در واقع مثل یک فیلتر عمل می کند و فقط اجازه ی ورود بخش خاصی از اطلاعات را به ذهن می دهد.
به عبارتی دیگر فقط اطلاعاتی که برای تان مهم و حیاتی باشد از این فیلتر رد می شود و به ذهن تان می رسد.
این بدان معنی است که شما فقط می توانید چیزهایی که برای تان مهم هستند را مشاهده کنید.

برای مثال شما قصد خریدن یک ماشین ماشیت ۲۰۶ قرمز را دارید.
در این صورت ۲۰۶ قرمز رنگ برای سیستم RAS شما مهم جلوه داده می شود. و از این لحظه کار این سیستم RAS ذهنی شروع می شود…
بصورت خیلی جالب در کوچه و خیابان شما ماشین ۲۰۶ قرمز رنگ را مشاهده خواهید کرد. خودتان هم تعجب می کنید از این موضوع.
چرا قبلا این همه ماشین ۲۰۶ قرمز را نمی دیدم؟ چه شد؟ چه اتفاقی افتاد؟

در اینجا ۲۰۶ قرمز رنگ برای RAS شما مهم و با ارزش تلقی می شود و این سیستم بصورت فعال در می آید و زمین و زمان را بررسی می کند و هر موقع ۲۰۶ قرمز را دید فورا شما را آگاه می سازد.
قبلا هم ۲۰۶ های قرمزی هم در خیابان بودند ولی چون برای RAS شما مهم نبودند برای همین اکثر آن ها را نمی دیدید…چقدر جالب شد. نه؟؟؟؟

 


حالا برگردیم سراغ عشق و روابط:

شما شخصیت دلخواه خودتان را مشخص کردید و تمرکز شما روی شخصیت مد نظرتان هست.
در این صورت این شخصیت دلخواه شما برای R.A.S ذهن تان مهم و با ارزش خواهد شد

در این صورت این سیستم ۲۴ ساعته مثل یک نگهبان هر لحظه بیدار و فعال هست. و تمام اشخاص و افراد اطرافتان و ورودی های ذهنی شما را بررسی می کند. و شما را در مسیری قرار می دهد که این شخصیت مطلوب خودتان را پیدا کنید.دقیقا مثل مثال ۲۰۶

شگفت زده خواهید شد اگر بدانید که با فعالسازی سیستم RAS شما انبوهی از افراد را ملاقات خواهید کرد که شخصیت دلخواه شما را دارند…
و این موقع هست که اگر خانوم هستید باید وقت قبلی بدهید به خواستگارهاتون?
و اگه آقا هستید باید کلی فرد در نوبت داشته باشید که آشنایی پیدا کنید.

? چگونه ارتعاشات خودمان را هماهنگ با شخصیت دلخواهمان کنیم؟
? چگونه و با چه مکانیسمی شخصیت مد نظر را به سیستم RAS مهم و با ارزش معرفی کنیم؟

پست های بعدی را پیگیری کنید….

ارادتمند شما: میلاد پاکار

لطفا سوالات و نظرات خودتان را  در همین قسمت سایت مطرح کنید

41 دیدگاه برای “جذب عشق با قانون جذب-قسمت پنجم

 1. سارا گفته:

  سلام من ی مدت کوتاهی با شخصی دوست بودم و بسیار بهش وابسته شدم بعد ۴ ماه از هم جدا شدیم و الان هر کاری میکنم نمیتونم فراموشش کنم چون اون دقیقا همون کسی بود که من میخواستم نمیدونم چطوری میشه کاری کرد که کلا از ذهنم خارج بشه و بتونم افراد دیگه ای رو جذب زندگیم کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • میلاد پاکار گفته:

   سلام و عرض ادب.
   روی ارزشمندی خودتون کار کنین. وقتی شما احساس لیاقت و احساس ارزشمندی کنین از رفتن کسی ناراحت نخواهین شد.
   بدونین که شما برترین مخلوق خدا هستین و کسی که شما رو از دست میده باید ناراحت باشه نه اینکه شما ناراحت باشین.
   شاد باشید

 2. Soso2026 گفته:

  سلام، من مي تونم در مورد كسي كه ٩سال باهاش هستم و مطمئنم كه دوستم داره و من هم اونو دوس دارم ولي از ازدواج خوشش نمياد قانون جذب رو انجام بدم كه راضي به ازدواج بشه، كسي كه قبلا راضي بود ولي الان چند ماهه به دلايلي و بخصوص طلاق زود هنگام برادرش راضي به ازدواج نيست.
  من يك بار ديگم قانون جذب رو براي اين فرد براي اينكه رابطمون بهتر بشه و خيلي عالي تر با من رفتار كنه انجام دادم و به نتيجه اي رسيدم كه بمانند يك معجزه بود و همه چي دقيق مانند تصوراتم اتفاق افتاد.
  اما خيلي برام جالبه حتي برخي افراد كه خودشون رو مشاور در زمينه جذب و استاد مي دونن( اينجا منظورم به هيچ وجه شما نيست بلكه اتفاقا مي خوام نظر شمارو مستقلا بدونم)
  وقتي باهاشون در اين زمينه مشورت مي كنم همه خيلي سريع بدون توجه به نوع افكار و باورهاي من به سرعت جواب ميدن كسي كه بعد ٩سال ميگه نمي خوام ازدواج كنم فقط شمارو سركار گذاشته و آدمه درستي نيست.
  اين اتفاق كه براي من تكرار شده در مورد اين آدم من بايد به اين نتيجه برسم كه اين آدم آدمه درستي نيست يا به اين فكر كه حتما باوري در مورد ازدواج در من وجود داره كه باعث ميشه اين اتفاق توسط اين فرد براي من تكرار بشه؟
  آيا قانون جذب در اين مورد جواب ميده؟
  من قبلا در مورد اين آدم از طريق قانون جذب به نتيجه عالي رسيدم، خودم فكر مي كنم كه به خاطر باورامه كه الان بعد از ٩سال اين رو به من ميگه كه عاشق اينه كه با من تا هميشه بمونه ولي ازدواج نه؟

 3. الهام گفته:

  سلام ببخشيد اقاي پاكار بيشتر انسانها در روابطي به شخصي علاقه منز ميشوند و اين موضوع غير قابل انكاره و خيلي هم براي هر شخصي جذاب هست بتونه موانع را با ان شخص از بين ببره معمولا انسان جذب اشخاصي ميشه كه هم فركانس با اون هستند وهيچي زيباتر از عشق نيست و اينكه ميگيد تمركزتون را روي شخص برداريد يعني اينكه قضيه عشق رو بيخيال بشيد من مطمينم خيلي از دوستان بخاطر چالش هاي عشقي اين موضوع را دنبال ميكنن بنظرم رو اين فضيه بيشتر كار كنيد من مطمين هستم اطمينان صدرصد دارم همون انرژي كاينات ميتونه هر غير ممكني رو ممكن كنه البته منظور من اشخاصي نيست كه هيچ تيك احساس بينشون ايجاد نشده افرادي كه احساسي بهم دارند حالا به دلايلي دور اند از هم يا مدتها بيخبرند و دلايل مهيا نبودن شرايذ ازدواج به هم اميد واهي نميدهند بنظرم اين موانع به ياري خدا و همون شعور جهان هستي قابل حل هست و در سخنراني هاي دكتر ازمنديان و خود شما دكتر حلت هميشه ميگيد براي رسيدن به شخص مورد علاقه تان
  در احابت دعا هيچ محدوديتي نداره و خدا نگفته برا چي و چطوري دعا كنيد
  بنظرم حتما تكنيك هايي وجود داره شايد تجربه نكرديد اگه بشه در اين مورد بيشتر توضيح بدهيد؟؟؟؟

  • میلاد پاکار گفته:

   سلام و درود بر شما

   لطفا مطالب رو با عمق بیشتری مطالعه کنین.
   اینجا بحث اراده و اخیتار افراد در میان هست. شما خودتون راضی هستین که کسی بدون اراده ی شما- بیاد شما رو با دعا کردن عاشق خودش کنه؟
   ما تمرکز خودمون رو روی شخصیت میزاریم و به مرور زمان اشخاصی با شخصیت مد نظر وارد زندگی ما میشه و میتونیم اینجا روی خود اشخاص تمرکز کنیم.
   و البته بارها در همین قسمت نظرات سایت گفتم که وقتی مطمئن هستین که دو نفر هم ارتعاش هستن- میتونین روی خود شخص تمرکز کنین.

   اما درک قانون جذب از خود قانون جذب مهم تر هست.
   من کاری با حرف بقیه همکاران ندارم.
   اینجا قوانین خلقت مهم هست و شما باید در هر شرایط بر اساس قوانین الهی زندگی کنین.
   موفق باشید

 4. Yasaman123 گفته:

  سلام اقای پاکار یه سوال من برای ازدواج یه تابلو با پاور پوینت درست کردم که چندتا عکس داخلش گذاشتم مثلا یکی از عکسا عکس ماشینی که میخام روز عروسی گل زده بشه و درمورد شخصیت مورد نظرمم میتونم عکسی بزارم که از نظر ظاهری شبیه شخصیت مد نظرم باشه یا اینکه نمیشه؟و اینکه اصلا تابلو با پاور پوینت خوب هست یا نه ؟ممنون میشم جواب سوالمو بدید …. مچکرم از سایت خوبتون

  • میلاد پاکار گفته:

   درود بر شما
   خب عکس ها ایرادی نداره ولی بهتره تمرکز روی شخصیت باشه و صرفا خودتون رو محدود به اون شخص نکنین.

   تابلو بهتره جلوی چشم باشه در هر صورت

 5. مرمر گفته:

  سلام ممنون از مطالبتون من در مورد اقدام فيزيكي براي جذب عشق را اصلا متوجه نميشم. اگر لطف كنيد فقط يك اشاره هم بكنيد خيلي ممنون ميشم

 6. الیا گفته:

  سلام،من حدود ۱۰ سال هست ازدواج کردم و با همسرم مشکلات بسیاری دارم.دائما از ایشان میشنوم که من فرد مورد علاقه او نیستم و همیشه حسرت همسر و زندگی افراد دیگه رو میخوره.همیشه به من زخم زبون میزنه و سعی میکنه یه جوری حرص من رو دربیاره، بعد از مدت ی که خسته میشم و پیشنهاد جدایی میدم شروع به ابراز عشق و علاقه میکنه.درواقع من در دوراهی هستم که واقعا من رو دوست داره یا نه!؟ به نظر شما چطور یک فرد متاهل میتونه جذب عشق واقعی داشته باشه.

  • میلاد پاکار گفته:

   با سلام.

   شما دوست دارین رابطتون چطوری باشه با همسرتون؟
   دقیقا همون رو تجسم کنین.

   به شرطی که واقعا بهش علاقه داشته باشین. اگه به هر دلیلی احساس منفی به شما میده و باهم سازگار نیستین و امکان تغییر دادن ایشون و اوضاع وجود نداره- بهتره به مرور زمان رابطه رو قطع کنین.

   باید درک کنین که به هیچ بهانه ای نباید زندگی شما تباه بشه و به پای کسی بسوزین و طعم لذت و موفقیت رو نچشین.
   هر کسی که جلوی رشد شما رو میگیره باید اون رو حذف کنین از زندگیتون

 7. saharazizi1366d گفته:

  سلام اقای پاکار من یک سوال خیلی مهمی دارم من شخصا بین قانون جذب و کاینات و اینکه میگن یک نفر قسمت و سرنوشت تو نیس و اینکه طلسم وبستن بخت که برا بعضیها هست و همچنین اتفاقات عجیبی که برا خودم اتفاق افتاده واقعا گیج شدم که کدومشون واقعا وجود داره نظر شما در این مورد جیه ممنون میشم راهنماییم کنین

  • milad pakar گفته:

   سلام و درود

   تمام تجربه ی شما از صفر تا ۱۰۰- میتونه با افکار و ارتعاشات شما تغییر کنه.
   شما خودتون خالق زندگیتون هستید.

   و تک تک جزئیات زندگی شما بر اساس ارتعاشات فکری شما ترسیم میشه.

   شانس و قسمت و …وجود نداره

 8. مهسا گفته:

  سلام جناب پاکار خسته نباشین، میخواستم بپرسم اگر کسی ب ناچار در رابطه ای ب غیر از ازدواج وجود داشته باشه و مطمئن باشه ک ب ازدواج ختم نمیشه، میشه در عین حال ب جذب عشق دیگری بپردازه؟ در صورتی ک در یه رابطه قبلی هست؟

  • milad pakar گفته:

   سلام و درود.

   وقتی با کسی هستین که نمی خواین ازدواج کنین، یعنی درواقع با فردی که هماهنگی ارتعاشی با شما نداره، در حال رابطه داشتن هستین…
   این باعث میشه تمرکز شما از روی موضوع ازدواج برداشته بشه.

   پس حتما باید افراد غیز هم فرکانس رو از حذف کنین از روابط خودتون

 9. negar گفته:

  با سلام
  من فردي با مشخصاتي كه ميخاستم را پيدا كردم ولي به ظاهر همه اون مشخصات را داره ولي باز نميدونم از نظر اخلاقي okهست يا نه به نظرتون روي اين شخص تمركز كنم يا رو شخصيت؟

  • asrarzehn گفته:

   سلام.

   باهاش ارتباط برقرار کنین تا اخلاقش رو هم ببینید.
   شما همچنان روی شخصیت مد نظر با قدرت تمرکز کنین…موارد زیادی جذب میشه به سمتتون

 10. حدیث گفته:

  با سلام جناب اقای پاکار
  اینکه میگید بیشتر روی خودتون کار کنید دقیقا یعنی چی؟؟ میشه با یه مثال بیشتر توضیح بدید
  من یکیو دوست دارم اما از احساسش به خودم بیخبرم
  قبلا با هم بودیم میگفت دوستم داره اما الان مدتیه که کات کرده و رفته ،من چیکار کنم که دوباره برگرده؟؟
  قبلا از پاسخگویی شما بسیار سپاسگزارم.

  • asrarzehn گفته:

   سلام.

   از این سوالتون مشخص هست که شما هنوز مطالب قبلی رو خوب درک نکردین.
   من بارها گفتم که روی شخص خاصی نباید تمرکز کنین. و دلایلش رو هم گفتم.
   حالا شما می خواین روی شخصی که تمایلی به شما نداره و کات کرده تمرکز کنین؟

   چرا باید بر خلاف قوانین الهی حرکت کنید؟
   لطفا مباحث قسمت های قبلی رو بخونین و تمریناتش رو انجام بدین.
   روی خودتون هم کار کردن رو هم در قسمت های قبلی گفتم. موفق باشید

 11. سحر قربانیا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  پیشنهاد رایگان سایت اسرار ذهن که در مورد دانلود کتاب رازهای ضمیر ناخودآگاه بود رو برای من ایمیل کردید اما متاسفانه فایلش باز نمیشه که بتونم دانلود کنم کپی هم کردم که روی موتور جستجو گر باز بشه و اما نشد.

 12. نازگل گفته:

  سلام. چرا گاهی افرادی که به قول شما ارتعاشهاشون با هم یکی نیست به سمت هم جذب میشن و با دردسر زیاد ازدواج میکنن اما مدتی بعد از ازدواج متوجه میشن که برای هم ساخته نشدن؟

  • milad pakar گفته:

   سلام. این مشکل زمانی ایجاد میشه که شخص بر خلاف قوانین جهان هستی اقدام به برقرار رابطه میکنه.
   شما تا زمانی که شناخت کامل از شخص پیدا نکردین و درک نکردین که اون شخص هم ارتعاش با شماست ، نباید با کسی ارتباط صمینی برقرار کنید.

   در مسیر زندگی شما افراد زیادی قرار می گیرند. حالا انتخاب با شماست که کدوم یک از این افراد رو بپذیرید.
   جذب های ناخوداگاه هم بر اساس ارتعاشات شماست. ولی ارتعاشاتی که شما نمیتونین تجزیه تحلیل کنید.

   در کل قبل از ازدواج باید شخص رو از لحاظ ارتعاشی بررسی کنید تا هماهنگ با شما باشه. وگرنه قطعا رابطه ی شما به جدایی ختم خواهد شد

   • نازگل گفته:

    سلام. پاسختون کمی صحبتهای قسمتهای پنجم جذب عشق رو نقض میکنه. مگه قرار نیست اگه به شخصیت مورد نظر فکر کردیم تعداد زیادی با این شخصیت در مسیر ما قرار بگیرن و ذهن ما اونها رو غربال کنه. پس این ادمهای زیادی که سر راهمون قرار میگیرن و هم ارتعاش با ما نیستن اما ما جذبشون میشیم و از اونا خوشمون میاد و دوست داریم که حتما با این شخص ازدواج کنیم چی هستن؟ چرا از صافی ذهن ما میگذرن و باعث توجه ما میشن؟

    • milad pakar گفته:

     سلام.

     دقت کنید که من در پاسخ شما اشاره کردم که:

     جذب های ناخوداگاه هم بر اساس ارتعاشات شماست. ولی ارتعاشاتی که شما نمیتونین تجزیه تحلیل کنید.

     شما در ظاهر فکر می کنید که یک نوع ارتعاش مدنظرتون رو دارید ولی در سطح ناخودآگاه باورهایی درون شماست که باعث ایجاد ارتعاشاتی میشه که اون افراد به سمت شما جذب میشن و شما این باورهای ناخوداگاهی رو نتونستین شناسایی کنین.

     شما فقط در سطح خوداگاه فکر می کنید که ارتعاشات خوبی در حال ارسال هستین. ولی قدرتمندترین ارتعاشات شما در سطح ناخوداگاه هست.
     و اون افرادی هم که جذب میشن به سمت شما مطمنا بر اساس ارتعاشات ناخوداگاه شماست. پس بدونید که باورهای مخرب و منفی دارید که هنوز اگاه نیستید به اونها.

     در کل درک قانون جذب و ارتعاش از خود قانون جذب مهمتر هست!
     موفق باشید

 13. Azar گفته:

  سلام
  آقا. ميلاد چيكار كنيم كه يك مرد هميشه دنبالمون باسه و عاشقمون وبراش يه ملكه باشيم وبه جز يه زن به كسي ديگه فك. نكنه لطفا بگيد چطور تمركز كنم رو أين موضوع.

  • milad pakar گفته:

   سلام

   شما روی خودتون کار کنید. از درون باید قوی و اعتماد به نفس و لیاقت رو احساس کنید. در این صورت افراد زیادی عاشق شما خوااهند بود.
   بهترین تمرین برای این مورد فقط این هست که روی عظمت درونی خودتون کار کنید.

   در اینده هم یک دوره ی انلاین برگزار خواهیم کرد و تکنیک های عاشق کردن ناخوداگاه افراد رو خواهم گفت

 14. ف گفته:

  سلام .خیلی ممنون بابت مطلب جالب. و عالی ..
  من یکنفر را خیلی دوس داشتم و جالب بود توی فیلم و سریالها و صحبتها و حتی اسم بعضی مغازه ها!!! به دفعات زیاد اسمش را میدیدم و میشنیدم چیزی که قبلا کمتر برام پبش اومده بود. .R.A.S که فرمودید کاملا درسته .. و من تجربه اش کردم.
  هنوز هم این فرد را ازصمیم قلب دوست دارم ولی با جدیت دارم روی شخصیت دلخواهم تمرکز میکنم. چه پیشنهاد و راه حلی به ذهنتون میرسه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
  مطالب شما هم فوق العلاده کاربردی هستش.
  سپاسگذارم.

  • milad pakar گفته:

   سلام و درود.
   عالیه. همین که تصمیم گرفتین بر اساس قوانین الهی حرکت کنید جای تبریک داره.

   نکته کلیدی این هست که روی خودتون هم کار کنید. به این شکل نباشه که روی شخصیت مد نظر تمرکز کنید ولی روی خودتون کار نکنید.

  • milad pakar گفته:

   سلام.

   این پیام شما نشان میده که هنوز قسمت های قبلی رو خوب درک نکردین.
   شما نمیتونین کسی رو که شناختی از احساساتش ندارین رو برای خودتون بخواین!.

   شما روی خودتون کار کنید طبق تمریناتی که در قسمت های قبلی گفته شد. اگه اون شخص با شما هم ارتعاش باشه مطمئن باشید خودش میاد سراغتون. این یک قانونه.

   تمرکز رو از روی شخص بردارین و فقط روی شخصیت دلخواهتون تمرکز کنین.
   شاد باشید

 15. Fereshte_k2001@yahoo.com گفته:

  سلام ممنون از متن های بی نظیرتون.
  خداوند خیر روزافزون نصیبتان کند.
  سوالی داشتم آیا کسی که با توجه به Ras ذهنی فرد مورد نظرشو یافته ولی بدلیل مشکلات هنوز بودنشون کنارهم میسر نشده باید همچنان ادامه بده؟ یا روی گزینه های دیگر هم تمرکز کنه؟ چون متوجه شدم طبق مقاله هاتون روی خود شخص نباید تمرکز کرد. سپاس بیکران

  • milad pakar گفته:

   سلام و درود.

   اگه طمئن هستین که اون شخص همون فردی هست که دارای شخصیت مدنظر شماست. و کاملا با شما هماهنگ هست ، میتونین هر دو باهم روی داشتن یک رابطه ی زیبا تمرکز کنید.
   وقتی شما دونفر باور کنید که به هم دیگه خواهید رسید قطعا به مرور زمان موانع از میان برداشته خواهند شد.

 16. Kobra گفته:

  سلام این سوال برایم پیش میاید چطور چیزی را بخواهیم وبدست آوریم بون اینکه تلاش کنیم مثلا می شود خود را در منزلی تصورکنیم وبتوانیم از این راه مثلا خانه دار شویم لطفا بیشتر توضیح دهید

  • milad pakar گفته:

   سلام.

   همچین چیزی محاله.

   برای جذب یک هدف ۲ نوع تلاش لازمه:
   اقدام ذهنی + اقدام فیزیکی
   لطفا بقیه ی مطالب سایت و کانال اسرار ذهن رو مطالعه کنید.
   در مورد قانون اقدام فیزیکی مطالب زیادی رو نوشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .