جذب ثروت با سیستم کیهانی

جذب ثروت با سیستم کیهانی

چگونگی استفاده از قوانین برای رسیدن به ثروت و فراوانی:
دوستان عزیز، هدف ما در اینجا کسب پول و ثروت فراوان هست،و تنها کاری که باید انجام بدهیم این است که فرکانس خودمان رو تغییر دهیم و در مدار ثروت قرار بگیریم. وقتی در مدار ثروت قرار می گیریم، طبق قانون جذب، افراد ثروتمند، ایده های ثروت آفرین و اتفاقات ثروت زا به زندگی ما جذب خواهند شد و این یک قانون بی چون و چرا در کائنات هست.

جذب ثروت با سیستم کیهانی

یک موضوع بسیار مهمی وجود دارد که نوع دیدگاه ما را عوض می کند و آن موضوع این می باشد که تمام آن چیزهایی که قابل تصور در ذهن باشند، از قبل در جهان هستی وجود دارند. و این ما هستیم که برای رسیدن به خواسته های دلخواه مان باید در فرکانس آن ها قرار بگیریم.

همه چیز از قبل اختراع و ابداع شده هست و ما آن ها را کشف می کنیم. چرا که خالق هوشمند، جهان را در نهایت قدرت و بسیار کامل آفریده است.

یک رادیو را در نظر بگیرید،گیرنده ی آن طوری تنظیم شده که روی فرکانس ۹۲ هرتز قرار دارد،و در این حالت فقط فرکانس های ۹۲ هرتز را دریافت می کند و ما همین فرکانس ها را می شنویم.
اما آیا نشنیدن فرکانس ها و موج های دیگر، دلیل بر عدم وجود آن هاست؟
نخیر،هر نوع فرکانس رادیویی در جهان وجود دارد و وقتی ما گیرنده رادیو را روی فرکانس های مشخص تنظیم می کنیم، می توانیم هر نوع فرکانسی را دریافت کنیم.
جهان هستی دقیقا هیمن گونه هست و ما نیز دقیقا شبیه رادیو هستیم. برای اینکه به اهدافمان برسیم، باید خودمان را همتراز با آن اهداف مورد نظرمان کنیم.گفتیم که دو چیز شبیه به هم، همدیگر را جذب می کنند،پس برای رسیدن به اهداف خود، باید ارتعاش وجودی ما با ارتعاش اهدافمان هماهنگ باشد.

برای تغییر فرکانس و قرار گیری در مدار ثروت چه کاری باید انجام دهیم؟

اصلی ترین کار، تغییر افکار و باورهای غالب ماست،

خود هیپنوتیزم، فایل های صوتی امواج ذهنی

چون جهان رام باورهای ماست، این باورهای غالب ماست که نوع فرکانس و مدار ما را مشخص می کند. این باور ماست که زندگی حال و آینده ما را می سازد، قانون جهان هستی، قانون باورهاست،پس باید باورهای غالب ذهنی خودمان را تغییر دهیم تا به تبع آن نوع فرکانس های وجودی ما نیز تغییر کنند، پس تمام تمارین و قدم هایی که در ذیل مکتوب می شوند منجر به تغییر باور و نوع ارتعاشات وجودی ما می شوند و در نهایت مدار ما را مشخص می کنند.
البته یکی از ساده ترین و قدرتمند ترین راهها برای تغییر باورها استفاده از فایل های امواج مغزی هستند. چرا که این فایل ها به سرعت ذهن و ضمیر ناخوآگاه را برنامه ریزی می کنند نهال باورهای جدید را در زهن شما می کارند.
شما با استفاده از امواج مغزی مرتبط با اهداف خود به سادگی می توانید در فرکانس هدف خود قرار بگیرید و به این ترتیب یک راه میان بری برای رسیدن به اهداف تان خلق کنید.

قدم اول:مکتوب کردن اهداف

قدم دوم:اقدام اقدام اقدام

قدم سوم:تجسم خلاق

قدرم چهارم:عبارات تاکیدی

قدم پنجم:معاشرت با انسان های مثبت اندیش

قدم ششم:تغییر اخلاق و رفتار

 نویسنده و محقق : میلاد پاکار

 

12 دیدگاه برای “جذب ثروت با سیستم کیهانی

 1. حسن دانایی گفته:

  سلام و عرض ادب و تشکر
  با خود هیپنوتیزم و تصویرسازی ذهنی و تکرار جملات مثبت نتایج خوبی گرفته ام.اما میخواهم بهتر با ثروت هم فرکانس شوم.

 2. شیدا گفته:

  با سلام ، تمام لحظه ها تون پر از شادی و انرژی
  متشکرم بابت مطالب بسیار زیبا و مفید
  خواستم بپرسم بسته معجون ثروت برای کسی که شغلی نداره و بیکار هست کاربرد داره برای جذب ثروت یا فقط برای افرادی اماده شده که شاغل هستن و کسب و کاری دارن؟

  • milad pakar گفته:

   با سلام.

   قطعا این محصولات برای هر شخصی مفید هست و روی باورهای افراد کار می کنه و باورهای مخرب در مورد ثروت رو پاکسازی میکنه از ذهن.

   و خیلی بهتر هست که همزمان که از این محصول استفاده میشه به دنبال شغل و منبع درامد هم باشید.

   در کل حتی اگه شغل هم نداشته باشین حتما تاثیر داره روی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .